Dárky k Vánocům pro ženy

Noční lampička Pokud vymýšlíte nějaký originální dárek pro přítelkyni, kamarádku, známou a nechcete se opakovat nějakým obyčejným dárkem, který má každý, pak si jistě vyberete z naši nabídky plné originálních a také vtipných dárků. Každá žena jistě ocení, pokud se nenecháte strhnout koupí obyčejných dárků bez nápadu a obdarujete ji něčím zajímavým, co ji nejen příjemně potěší, ale i pobaví. Můžete si vybrat z praktických dárků, jako jsou například neobvyklé designové doplňky do bytu, které byt nejen pestře oživí, ale také zaručeně zaujmou každou návštěvu. Pokud však chcete potěšit něčím, co zahřeje i na duši, pak i v takových případech si v naší pestré nabídce vyberete.

Dárky k vánocům pro ženy >>

Dětské otisky Netradičním dárkem pro ženu je například noční lampička. Je to originální doplněk do každé ložnice. Designová lampička v podobě pana P, kterou rozsvítíte, pokud na ni zmáčknete jedno choulostivé místečko. S takovým dárkem budete nejen originální, ale také vtipní. Lampičku lze používat se stínítkem různých barev i bez stínítka. Jestli je žena, pro kterou sháníte dárek také maminka, určitě ji uděláte nesmírnou radost sadou na dětské otisky, díky které si může udělat krásnou vzpomínku na růst svého miminka. Sada je zdravotně nezávadná a obsahuje všechno, co jen může potřebovat, aby zachytila jedinečné okamžiky svého dítěte, kterou utečou jako voda, a které po letech jistě ocení.

Retro kazetová taška

Retro kazetová taška Vzpomeňte si na léta minulá, kdy jste přehrávali jednu kazetu za druhou. Připomeňte si tento ...

Více informací>>

Kávová sada

Kávová sada Sada kávových šálků s ptáčkem jsou nejenom krásné, ale také velmi originální a nápadité. Když je složíte ...

Více informací>>

Horké kameny

Horké kameny Oddechněte si a pohodlně se uložte na postel. Pusťte potichu pomalou relaxační hudbu a ...

Více informací>>

Spolupracujeme

2010 © Dárky k narozeninám created by StyleWeb.cz | Originální dárky, gadgets, vychytávky